برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

مگر من مرده ام ...

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

⛱  دلبر زیبای من چرا این قدر خسته ای، نور دیدگانم چرا بی حوصله ای، عزیزتر از جانم تو را چه می شود که چشمانت سرخ است و به غایت کلافه ای، فدای تو شوم دائم به چه می اندیشی که در لاک خود فرو رفته و بیرون نمی آیی، در آن دور دست‌ها چه می بینی که ما نمی بینیم و ساعت‌ها دستت را زیر چانه ات گذاشته و بدان خیره می شوی؟

⛱ یار وفادار من! جانان مهربانم! عشق و ایمانم! مگر من مرده ام که تو زانوی غم بغل کنی و این چنین حیران و پریشان باشی؟ سرت را روی شانه هایم بگذار، اگر آرام می شوی "های های" برایم گریه کن. خودم همراه و هم پای غم ها و دردهای توام، بی حوصلگی هایت را به جان می خرم و کوله بار تمام گلایه هایت را به دوش می کشم.

⛱ من سری دارم پرشور که درد می کند برای برآوردن خواسته های تو، دلی دارم پر امید که مرا برای زندگی عاشقانه در کنار تو مصمم تر می کند و از همه مهم تر خدایی دارم که حرف های مرا ناگفته می شنود و می داند، هوایم را دارد، غم را از دلم می زداید، دعایم را مستجاب می کند و هر آن چه بخواهم کریمانه به من می بخشد.

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 3.75 (2 رای)