برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

هیچ‌کس جای تو را نمی‌گیرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

⛱ هیچ‌کس و هیچ چیز در این دل شیدا و بی قرار جانشین تو نمی‌شود؛ اگر خورشید است دیدگان توست که هر صبح در نگاهم طلوع می‌کند، اگر ماه است جمال توست که شب هنگام آسمان دلم را روشن می‌کند، اگر طوفان است پلک زدن های توست که دریای احساساتم را متلاطم می‌کند، اگر آرامش است لبخند زیبای توست که بر دلم می‌نشیند و غم را از وجودم می زداید. باور کن مرا میلی به زندگانی دنیا نیست مگر عسل کندوان چشمان تو باشد که مرا به وجد آورده و زندگی را برایم شیرین کند. پس خیره خیره به من نگاه کن تا حلاوت عشق در رگ های محبت جاری شود و جان خسته مرا حیاتی دوباره ببخشد.


⛱ محبوب من! معشوق بی همتای من! از بلندای گیسوانت عقل را به دار می آویزم تا مست از شراب ناب و صال تو رسواتر و شیداتر از همیشه خواستنت را فریاد کنم. حالا دیگر دلم تاب نمی آورد، در آسمان مهربانی اوج می گیرد و همچون ابری سپید باران محبت و عشق را به سرزمین وجودت هدیه می کند تا سرسبزتر از همیشه شادان و خندان با حرارت وجودت هستی را برایم گرم کنی و من هزاران مثنوی در وصف تو شعر عاشقانه سرایم تا دیوان زندگی مان سراسر حرف محبت باشد.

#غارتنهایی

#پایگاه_جامع_مدیریار

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)