برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

که همواره حق با توست!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

⛱ تو در نامهربانی ذاتی خود تنها به خویشتن فکر کن و جز آرامش خودت چیزی برایت مهم نباشد و من در مهربانی وجودم آرامش و آسایش تو را به راحتی خویش ترجیح می دهم. تو هرگاه عصبانی شدی هر چه دلت می خواهد بگو و ملاحظه کسی یا چیزی را نکن، تا هم سبک شوی و هم دلت خنک شود و من هم سعی می کنم که یک گوشم در باشد و دیگری دروازه.


⛱ هر وقت کیف شما کوک بود و دلت خواست بساط شادی را پهن کن، ما همپای شادی های شما هستیم و ضد حال نمی شویم و هر وقت هم حال و حوصله نداشتی تمام کاسه و کوزه ها را بشکن و ما را در غم خود شریک بدان! ما خوب می دانیم که همواره حق با توست و باید همین گونه بتازی و به خویشتن بنازی که تو دلبری و محبوب و ما عاشقیم و شیدا و هرگز عاشق کشی جرمی نبوده و نیست!

⛱ حتی به روی خودت هم نیاور که دلی در گروی تو بوده و با گوشه چشمی می توانستی آرامش را به او هدیه کنی. چون تنها تو حق زندگی داری! ما که هرگاه روی زمین راه رفتیم مراقب بودیم لانه موری را خراب نکنیم عاقبت مان این شد وای به حال تو که چشمانت را بسته ای، باد به غبغب انداخته و رودخانه ای خروشان در مسیر دریای آرزوهایت شده ای.

⛱ امان از چشم و دلی که سیر نمی شود و آرام نمی یابد که عمر انسان را تباه می کند وآخرتش را خراب. آدمی که چشمش را بر روی دیگران می بندد و تنها خودش را می بیند، هم از چشم مردم می افتد هم از چشم خدا. پس قدر کسانی که دوست تان دارند و بی دریغ محبت خرج شما می کنند و پا سوز شمایند بدانید که آه عاشق دلشکسته خانمان سوز است!

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)