برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

تکميل ظرفيت کنکور ارشد از فردا آغاز مي‌شود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
تکميل ظرفيت کنکور ارشد از فردا آغاز مي‌شود
معاون سازمان سنجش خبرداد: پذيرش بيش از 2600 داوطلب
امكان انتخاب 10 كدرشته محل
متقاضيان تا 15مهر مهلت دارند
 

معاون سازمان سنجش آموزش کشور با بيان اينكه تکميل ظرفيت کنکور ارشد از فردا آغاز مي‌شود، گفت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مي‌توانند از 13 مهر ماه نسبت به انتخاب رشته در مرحله تکميل ظرفيت آزمون کارشناسي ارشد سال 88 اقدام کنند.
حسين توکلي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اظهار كرد در اين مرحله بيش از 2600 ظرفيت جديد ايجاد شده است و اطلاعيه ظرفيت پذيرش در رشته‌هاي جديد و همچنين تکميل ظرفيت برخي از کد رشته محل‌هاي کارشناسي ارشد در نشريه پيک سنجش منتشر و همزمان بر روي سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org  قرار مي‌گيرد.
به گفته وي، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون کارشناسي ارشد 88 مي‌توانند با رعايت شرايط و ضوابط دفترچه راهنماي آزمون از دوشنبه 13 مهر ماه تا چهارشنبه 15 مهر ماه به پايگاه اينترنتي سازمان سنجش مراجعه کنند و بر حسب مورد نسبت به شرکت در تکميل ظرفيت و انتخاب کد رشته محل‌هاي ارائه شده اقدام کنند.
معاون سازمان سنجش با بيان اينكه داوطلباني كه به عنوان پذيرفته‌شدگان نهايي كد رشته محلهاي بورسيه يا داراي شرايط خاص اعلام شده‌اند حق شركت در مرحله تكميل ظرفيت را ندارند، گفت: هر داوطلب مي تواند حداکثر تا 10 کد رشته محل را در صورت وجود، انتخاب و در فرم انتخاب رشته درج کند.
دكتر توكلي در خاتمه تصريح كرد: چنانچه داوطلبان پذيرفته شده آزمون ارشد در اين مرحله شركت كنند، در صورت پذيرش، قبولي قبلي آنها لغو مي‌شود و همچنين چنانچه قبولي آنها مربوط به دوره‌هاي روزانه باشد حتي با دادن انصراف از تحصيلي حق شركت در آزمون سال بعد را نخواهند داشت. همچنين شروع زمان تحصيل اين دسته از پذيرفته‌شدگان نيمسال اول يا دوم سال تحصيلي 89-88 خواهد بود.

http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1413139&Lang=P

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید